KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 15763227
nr 1576 3227
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Blyertsteckning, Figurer. Signerad. Bildmått: 21x16 cm, yttermått inklusive ram. 57x47 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 6 november 2023
kl 20:32:44